KRAVC

Nazywam się Paweł Krawiecki, ale większość zna mnie jako KRAVC. Tworzę krótkometrażowe filmy ślubne oraz komercyjne. Jak to w życiu bywa, nie samym filmowaniem człowiek żyje. Chwile wolne od zagrywek spędzam z rodziną, maluję murale, jeżdżę na rowerze lub pijam dobre drinki.

MNIEJ
ZNACZY LEPIEJ!

To zasada, którą kieruję się w pracy od wielu lat. Moi klienci to doceniają.

★★★★★

Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu z odpowiednim sprzętem! Wybraliśmy Pawła po kilkutygodniowych poszukiwaniach. Jako osoba z branży pokrewnej (Fotograf), byłem dość wybredny podczas poszukiwań, zwracałem uwagę na to na co osoba z poza branży uwagi by nie zwracała. Współpracę rozpoczęliśmy od nagrania podziękowań dla rodziców – Strzał w 10! Żadnych poprawek Paweł stworzył klip o jakim myśleliśmy. Po tym materiale wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrych rękach i materiał końcowy z wesela będzie taki jaki zaplanowaliśmy. Wszystko zgodnie z założeniami! Nie ma się do czego doczepić 🙂 Zdecydowanie Polecam KRAVCFILM!

– Agata i Marcin

★★★★★

Wraz z mężem nie mieliśmy żadnych wątpliwości kogo wybrać jako kamerzystę w tym wyjątkowym dla nas dniu 😍. Widzieliśmy wcześniej Pawła dzieła u naszych znajomych i efekt nas zachwycił 😃.W dniu ślubu dba o dobrą atmosferę i powoduje, że kamera nie stanowi dodatkowego dyskomfortu 😁. Film sprawia, że możemy wrócić wspomnieniami do tego cudownego dnia 😍 a sposób montażu czyni go wciągającym 😃 Serdecznie polecamy🤩

– Marta Kowalewska

★★★★★

Już po pierwszym spotkaniu byliśmy zadowoleni z wyboru Kravca. Treściwie, profesjonalnie, precyzyjnie. Do tego trzeba mieć smykałkę i umiejętności, co w zupełności oddaje film ślubny, teledysk i podziękowania dla rodziców. Wystarczy rzucić pomysł i zarys, a o resztę nie trzeba się martwić. Głowa pełna innowacji, pomysłów i wizji jak to ugryźć. Drobne zmiany bądź korekty nie są dla niego problemem 🙂 Godzina filmu zleciała w sekundę. Na duży plus elastyczność i dostępność w tygodniu. 🙂 Film + teledysk dostaliśmy w ekspresowym czasie od sesji. Gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować wesele wybralibyśmy tak samo.. ❤️🔥Polecam!

– Aleksandra i Bartek