KRAVC

Nazywam się Paweł Krawiecki, ale większość zna mnie jako KRAVC. Tworzę krótkometrażowe filmy ślubne oraz komercyjne. Jak to w życiu bywa, nie samym filmowaniem człowiek żyje. Chwile wolne od nagrywek spędzam z rodziną, maluję murale, jeżdżę na rowerze lub pijam dobre drinki.

KRAVC

Nazywam się Paweł Krawiecki, ale większość zna mnie jako KRAVC. Tworzę krótkometrażowe filmy ślubne oraz komercyjne. Jak to w życiu bywa, nie samym filmowaniem człowiek żyje. Chwile wolne od nagrywek spędzam z rodziną, maluję murale, jeżdżę na rowerze lub pijam dobre drinki.

KRAVC-Paweł-Krawiecki

MNIEJ
ZNACZY LEPIEJ!

To zasada, którą kieruję się w pracy od wielu lat. Moi klienci to doceniają:

Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu z odpowiednim sprzętem! Wybraliśmy Pawła po kilkutygodniowych poszukiwaniach. Jako osoba z branży pokrewnej (Fotograf), byłem dość wybredny podczas poszukiwań, zwracałem uwagę na to na co osoba z poza branży uwagi by nie zwracała. Współpracę rozpoczęliśmy od nagrania podziękowań dla rodziców - Strzał w 10! Żadnych poprawek Paweł stworzył klip o jakim myśleliśmy. Po tym materiale wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrych rękach i materiał końcowy z wesela będzie taki jaki zaplanowaliśmy. Wszystko zgodnie z założeniami! Nie ma się do czego doczepić 🙂 Zdecydowanie Polecam KRAVCFILM!

– Agata i Marcin

Pawła polecił nam nasz fotograf jako że już mieli okazję razem współpracować 🙂 jak się okazało był to strzał w 10 🙂 Kravcfilm prócz profesjonalizmu i niebywałego wyczucia, zmysłu artystycznego przeprowadził nas przez całe przygotowania i wesele z doborowym dowcipem i humorem - cytując "dla mnie to nie praca a pasaja i przyjemność" te słowa usłyszałem gdy pytałem o pracę nad naszymi materiałami, które wyszły perfekcyjnie - osoba z pasją z wyczuciem po prostu Kravcfilm marka na 5 gwiazdek 🙂

– Martyna i Witek

Już po pierwszym spotkaniu byliśmy zadowoleni z wyboru Kravca. Treściwie, profesjonalnie, precyzyjnie. Do tego trzeba mieć smykałkę i umiejętności, co w zupełności oddaje film ślubny, teledysk i podziękowania dla rodziców. Wystarczy rzucić pomysł i zarys, a o resztę nie trzeba się martwić. Głowa pełna innowacji, pomysłów i wizji jak to ugryźć. Drobne zmiany bądź korekty nie są dla niego problemem 🙂 Godzina filmu zleciała w sekundę. Na duży plus elastyczność i dostępność w tygodniu. 🙂 Film + teledysk dostaliśmy w ekspresowym czasie od sesji. Gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować wesele wybralibyśmy tak samo.. ❤️🔥Polecam!

– Aleksandra i Bartek

Wybór KRAVCFILM to strzał w dziesiątkę! Paweł cechuje się profesjonalizmem oraz doświadczeniem w tej branży. Nakręcone sceny są naturalne, brak jakiejkolwiek sztuczności czy nienaturalnego pozowania. Jesteśmy pod wrażeniem świetnie zmontowanego teledysku i filmu z wesela - pozostaną naszą najlepszą pamiątką na długie...długie lata! Jeśli chodzi o współpracę - brak zastrzeżeń. Paweł jest naprawdę bardzo kontaktową i otwartą osobą. Ma świetne pomysły na realizację filmu i potrafi rozluźnić atmosferę w czasie nagrywania.
Gdybyśmy mieli ponownie wybierać Kamerzystę, z pewnością byłby to Paweł. Dlatego jeśli jeszcze ktoś się zastanawia nad wyborem, to z czystym sumieniem polecamy Pawła - naprawdę warto!

– Justyna i Piotr